Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf
Marokko
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf
Marina Blanca, Dar Bouazza, Marokko
Kaart bekijken
Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf Dar Bouazza hotel biedt gasten toegang to het Trocadero Playa, dat binnen 10 minuten met de auto ligt.
Deze bed en breakfast is gelegen binnen 3 km afstand van Tamaris Aquaparc. Dit hotel is op 10 minuten lopen van het centrum van Dar Bouazza gelegen. De accommodatie in Dar Bouazza bevindt zich op 15-minuten rijafstand van het Crazy Park.
Een balkon en een eetgedeelte zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Leuke accenten zijn onder andere een bidet, een apart toilet en een douche.
Napolizza biedt Italiaanse gerechten en is gelegen in de buurt van Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf Dar Bouazza.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Marokko
Lokale attracties
Wheels of Morocco - 3,5 km
Aquapark - 3,2 km
Jumeira Beach 2 - 4 km
Beach - 4,1 km
Boat Ramp Port - 250 m
Waves School - 1,3 km
Tamaris Bowling - 2,7 km
Pepiniere Hospital - 1,9 km
Trocadero Playa - 3,7 km
La Mrissa - 250 m
Luchthavens
Luchthaven Casablanca - 49 km
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
WiFi
Eten
Elektrische waterkoker
Keukengerei
Kamergemakken
Koffie- en theefaciliteiten
Eettafel
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Voorwaarden
Inchecken:van 10:00 tot 18:00
Uitchecken:tot 12:00
Veelgestelde vragen
🌇
Wat is de afstand tussen Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf hotel en het stadscentrum?
Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf hotel ligt op slechts 10 minuten lopen van het centrum van Dar Bouazza.
🕗
Wat is de uitchecktijd in Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf hotel?
De aanbevolen uitchecktijd in Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf hotel begint om 12:00.
🚪
Is het mogelijk om mijn kamer te kiezen in Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf hotel?
In Chambre Simple A Marinavilla. Acces Marina Et Surf hotel kunnen gasten kiezen uit de volgende kamertypes: